Kurs Trener Personalny – Instruktor Siłowni / Łódź / 13.05.2023 r.

CERTYFIKOWANY

KURS TRENER PERSONALNY

START

13 MAJ 2023 R. ŁÓDŹ

Zawsze dostarczamy najwyższej jakości wiedzę i doświadczenie!

Akademia PTA działa nieprzerwanie od 2016 roku i dzięki swojemu doświadczeniu oraz wybitnej kadrze szkoleniowców wyposaży Cię w konkretne narzędzia pracy trenera. Po ukończeniu kursu możesz nazajutrz przystąpić do pracy. Wiemy jak robić to dobrze.

0 +

Godzin szkoleniowych

0

Trenerów

0

Absolwentów

Czego nauczysz się na Kursie?

Lokalizacja

Kurs odbędzie się w Well Fitness Teofilów

Plonowa 1/3, 91 - 156

Łódź

Nasze Certyfikaty i Akredytacje

Dlatego warto nam zaufać

Opinie naszych Absolwentów

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

"Cześć, brałem udział w niejednym szkoleniu i webinarze związanym z tematyką fitness. Zagadnienia takie jak: pracy z ludźmi, trening siłowy, odżywianie czy po prostu budowanie i polepszanie jakości swojego życia nie są mi obce. Zdecydowałem się na kurs Trener Personalny organizowanego przez PTA, gdyż już niejednokrotnie słyszałem same pozytywne opinie na temat prowadzonych przez PTA zajęć. Nie zawiodłem się! Preleganci PTA są to jednii z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Nauka z nimi przychodzi z łatwością i niesamowitą szybkością. Gdy coś jest niejasne to z chęcią wszystko wytłumaczą."

Franek Rumak Trener Personalny

„Kurs trenera personalnego i instruktora siłowni w PTA - to jest więcej niż kurs. Specjaliści wykładowcy w pierwszej kolejności dają niesamowite poczucie wartości siebie. Dają do zrozumienia, że ulepszanie nie ma granic, nie ma końca. I że zawsze warto! Każdy wykład zawierał najważniejsze potrzebne informacje. Muszę zaznaczyć że dużym plusem który mogę wyróżnić - nie było nudnych lekcji! Czas leciał jak szalony! Czuło się że wykładowca nie z przymusu siedzi cały weekend, tylko zależy mu żeby ta wiedza została przekazana i żeby została w naszych główkach. W ogóle - czas, spędzony w PTA - niesamowita przygoda, ciekawi ludzie, nowe doświadczenie! Myślę że każdy z nas dostał dobrego kopa i ogromną motywację! Plusem kursu jest również to, że otrzymaliśmy tak różnorodną wiedzę z każdego zakresu stanowiska trenera personalnego. Wiatr mamy... Żagiel mamy... Kurs - mamy .. wystarczy odpowiednio się ustawić! .. cała naprzód.”

Alla Baranowska Trener Personalny

"Ogrom wiedzy, a także doskonała jej jakość i podejście wykładowców sprawiają, że kurs jest wspaniałą przygodą na drodze zgłębiania wiedzy z zakresu treningu, odżywiania oraz warsztatu pracy trenera! Polecam każdej osobie bez względu na to, czy dopiero zaczyna swoją przygodę jako trener personalny, czy też już posiada staż :)"

Karolina Pinkowicz Trener Personalny

Harmonogram Kursu

13 maj

Warsztat pracy trenera

14 maj

Teoria wysiłku fizycznego

20 - 21 maj

Anatomia funkcjonalna i testy oceny diagnostycznej

27 maj

CrossTraining

28 maj

Model obsługi klienta

3 - 4 czerwiec

Trening siłowy

10 czerwiec

Sprzedaż + Motywacja 

11 czerwiec

Dietetyka

Nasi Wykładowcy

Mateusz Stypułkowski

Założyciel akademii PTA. Trener personalny i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

Bartek Lupecki

Oprócz klasycznego treningu siłowego specjalizuję się w wysiłku interwałowym, metabolicznym, treningach obwodowych.

Mariusz Ługiewicz

Poprowadzi blok dotyczący dietetyki i suplementacji podczas trwania Kursu na Trenera Personalnego.💪 Swoje doświadczenie zdobywał poprzez wieloletnie doradztwo dietetyczne i suplementacyjne dla sportowców, oraz amatorów. Jest pasjonatem zdrowego, a przede wszystkim racjonalnego odżywiania.

Adam Witczak

Posiada wieloletnie doświadczenie jako fizjoterapeuta i Trener Personalny. Specjalizuje się w korekcji wad postawy, treningu funkcjonalnym, siłowym i szeroko pojętej rehabilitacji w obrębie narządu ruchu.

Krzysztof Bajera

Trener Personalny, szkoleniowiec. Trener NSCS1 i członek National Strength & Conditioning Association.

Dominik Fortuna

Dyplomowany trener osobisty Life Fitness Academy (2013), nauczyciel wychowania fizycznego (2006), instruktor sportu ze specjalnością Rugby (2012).

2099 złotych

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Umieść opłatę rezerwacyjną - 500 złotych, a resztę zapłacisz w późniejszym terminie!

Koszt kursu możesz rozłożyć na dogodne dla Ciebie raty (ważne, aby całość opłaty została dokonana przed zakończeniem kursu)

Zobacz co ZYSKUJESZ

dołączając do akademii PTA

Współpracę ze sklepem Fit-shop.pl

Każdy z absolwentów akademii otrzymuje dostęp do panelu hurtowego sklepu Fit-Shop.pl. Tym samym otrzymuje dostęp do cen tańszych o 30-50% od cen regularnych. Z możliwością dalszej sprzedaży suplementów. 

Kurs Trener Personalny Online za 1 zł

Po zakończeniu naszego kursu stacjonarnego otrzymujesz możliwość zakupu naszego kursu Trener Personalny online za jedyne 1 zł. To aż 50 godzin nagrań oraz dodatkowych materiałów, które nie są omawiane na kursie stacjonarnym.  

Nasi Partnerzy

TRENING
SIŁOWY

TRENING Z OBCIĄŻENIEM WŁASNEGO CIAŁA