Kurs Trener Personalny – Instruktor Siłowni / Warszawa / 25.09.2021r.

CERTYFIKOWANY

KURS TRENER PERSONALNY

START

25 WRZEŚNIA WARSZAWA

Zawsze dostarczamy najwyższej jakości wiedzę i doświadczenie!

Akademia PTA działa nieprzerwanie od 2016 roku i dzięki swojemu doświadczeniu oraz wybitnej kadrze szkoleniowców wyposaży Cię w konkretne narzędzia pracy trenera. Po ukończeniu kursu możesz nazajutrz przystąpić do pracy. Wiemy jak robić to dobrze.

0 +

Godzin szkoleniowych

0

Trenerów

0

Absolwentów

Czego nauczysz się na Kursie?

Nasze Certyfikaty i Akredytacje

Dlatego warto nam zaufać

Opinie naszych Absolwentów

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

"Cześć, brałem udział w niejednym szkoleniu i webinarze związanym z tematyką fitness. Zagadnienia takie jak: pracy z ludźmi, trening siłowy, odżywianie czy po prostu budowanie i polepszanie jakości swojego życia nie są mi obce. Zdecydowałem się na kurs Trener Personalny organizowanego przez PTA, gdyż już niejednokrotnie słyszałem same pozytywne opinie na temat prowadzonych przez PTA zajęć. Nie zawiodłem się! Preleganci PTA są to jednii z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Nauka z nimi przychodzi z łatwością i niesamowitą szybkością. Gdy coś jest niejasne to z chęcią wszystko wytłumaczą."

Franek Rumak Trener Personalny

„Kurs trenera personalnego i instruktora siłowni w PTA - to jest więcej niż kurs. Specjaliści wykładowcy w pierwszej kolejności dają niesamowite poczucie wartości siebie. Dają do zrozumienia, że ulepszanie nie ma granic, nie ma końca. I że zawsze warto! Każdy wykład zawierał najważniejsze potrzebne informacje. Muszę zaznaczyć że dużym plusem który mogę wyróżnić - nie było nudnych lekcji! Czas leciał jak szalony! Czuło się że wykładowca nie z przymusu siedzi cały weekend, tylko zależy mu żeby ta wiedza została przekazana i żeby została w naszych główkach. W ogóle - czas, spędzony w PTA - niesamowita przygoda, ciekawi ludzie, nowe doświadczenie! Myślę że każdy z nas dostał dobrego kopa i ogromną motywację! Plusem kursu jest również to, że otrzymaliśmy tak różnorodną wiedzę z każdego zakresu stanowiska trenera personalnego. Wiatr mamy... Żagiel mamy... Kurs - mamy .. wystarczy odpowiednio się ustawić! .. cała naprzód.”

Alla Baranowska Trener Personalny

"Ogrom wiedzy, a także doskonała jej jakość i podejście wykładowców sprawiają, że kurs jest wspaniałą przygodą na drodze zgłębiania wiedzy z zakresu treningu, odżywiania oraz warsztatu pracy trenera! Polecam każdej osobie bez względu na to, czy dopiero zaczyna swoją przygodę jako trener personalny, czy też już posiada staż :)"

Karolina Pinkowicz Trener Personalny

  Harmonogram Kursu

  25 września

  Filozofia pracy trenera

  26 września

  Teoria wysiłku fizycznego

  2 października

  Anatomia funkcjonalna i testy oceny diagnostycznej

  3 października

  Anatomia funkcjonalna i testy oceny diagnostycznej

  9 października

  Trening siłowy

  10 października

  Trening siłowy

  16 października

  Cross Training

  17 października

  Model obsługi klienta + Warsztat pracy trenera

  23 października

  Sprzedaż + Motywacja 

  24 października

  Dietetyka

  Nasi Wykładowcy

  Krzysztof Bajera

  Trener Personalny, szkoleniowiec. Trener NSCS1 i członek National Strength & Conditioning Association.

  Mateusz Stypułkowski

  Założyciel akademii PTA. Trener personalny i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

  Dominik Fortuna

  Dyplomowany trener osobisty Life Fitness Academy (2013), nauczyciel wychowania fizycznego (2006), instruktor sportu ze specjalnością Rugby (2012).

  Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

  Uiszczając jedynie opłatę rezerwacyjną w wysokości 

  600 zł

  Pozostałą część zapłacisz w późniejszym terminie bądź rozłożysz ją sobie na dogodne dla Ciebie raty. 

  Cena regularna kursu wynosi 2600 zł. 

  UWAGA! Cena promocyjna kursu wynosi obecnie 2300 zł!

  Zobacz co ZYSKUJESZ

  dołączając do akademii PTA

  Współpracę ze sklepem Fit-shop.pl

  Każdy z absolwentów akademii otrzymuje dostęp do panelu hurtowego sklepu Fit-Shop.pl. Tym samym otrzymuje dostęp do cen tańszych o 30-50% od cen regularnych. Z możliwością dalszej sprzedaży suplementów. 

  Indywidulaną legitymację trenerską

  Legitymacja pozwoli Ci z łatwością potwierdzić uzyskany przez Ciebie w akademii PTA certyfikat trenerski. Nie masz zdjęcia? Nic nie szkodzi! W trakcie kursu organizujemy dla Was sesję portretową. 

  Kurs Trener Personalny Online za 1 zł

  Po zakończeniu naszego kursu stacjonarnego otrzymujesz możliwość zakupu naszego kursu Trener Personalny online za jedyne 1 zł. To aż 50 godzin nagrań oraz dodatkowych materiałów, które nie są omawiane na kursie stacjonarnym.  

  Nasi Partnerzy