Kurs Trener Personalny ONLINE LIVE ! Pełnowartościowy kurs 27.11.2021

ONLINE LIVE

KURS TRENER PERSONALNY

ONLINE LIVE

START

27 LISTOPADA ŁÓDŹ

Zawsze dostarczamy najwyższej jakości wiedzę i doświadczenie!

Akademia PTA działa nieprzerwanie od 2016 roku i dzięki swojemu doświadczeniu oraz wybitnej kadrze szkoleniowców wyposaży Cię w konkretne narzędzia pracy trenera. Po ukończeniu kursu możesz nazajutrz przystąpić do pracy. Wiemy jak robić to dobrze.

0 +

Godzin szkoleniowych

0

Trenerów

0

Absolwentów

Czego nauczysz się na Kursie?

MIEJSCE - DOWOLNE ! WYSTARCZY DOSTĘP DO INTERNETU! WYKŁADY MOŻESZ ODSŁUCHIWAĆ NAWET NA SWOIM TELEFONIE KOMÓRKOWYM

Szkolimy się w terminach: 27-28 listopada, 4-5 grudnia 11-12 grudnia

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla osób, które nie mogą odbyć kursu stacjonarnego Trener Personalny – Instruktor Siłowni, 
 • dla osób, które chcą uaktualnić bądź rozszerzyć swoją wiedzę dot. treningu personalnego, 
 • dla osób, które nie chcą pracować w zawodzie trenera personalnego, ale chcą posiadać wiedzę i umiejętności, aby samodzielnie ćwiczyć, 
 • dla osób, które zanim zdecydują się na kurs stacjonarny, chcą nabyć podstawową wiedzę bądź poznać możliwości naszego kursu. 

UWAGA! Jeżeli po odbytym kursie online live, zdecydujesz się na kurs stacjonarny, dopłacasz jedynie różnicę w cenie!

Nasze Certyfikaty i Akredytacje

Dlatego warto nam zaufać

Opinie naszych Absolwentów

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

"Cześć, brałem udział w niejednym szkoleniu i webinarze związanym z tematyką fitness. Zagadnienia takie jak: pracy z ludźmi, trening siłowy, odżywianie czy po prostu budowanie i polepszanie jakości swojego życia nie są mi obce. Zdecydowałem się na kurs Trener Personalny organizowanego przez PTA, gdyż już niejednokrotnie słyszałem same pozytywne opinie na temat prowadzonych przez PTA zajęć. Nie zawiodłem się! Preleganci PTA są to jednii z najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie w Polsce. Nauka z nimi przychodzi z łatwością i niesamowitą szybkością. Gdy coś jest niejasne to z chęcią wszystko wytłumaczą."

Franek Rumak Trener Personalny

„Kurs trenera personalnego i instruktora siłowni w PTA - to jest więcej niż kurs. Specjaliści wykładowcy w pierwszej kolejności dają niesamowite poczucie wartości siebie. Dają do zrozumienia, że ulepszanie nie ma granic, nie ma końca. I że zawsze warto! Każdy wykład zawierał najważniejsze potrzebne informacje. Muszę zaznaczyć że dużym plusem który mogę wyróżnić - nie było nudnych lekcji! Czas leciał jak szalony! Czuło się że wykładowca nie z przymusu siedzi cały weekend, tylko zależy mu żeby ta wiedza została przekazana i żeby została w naszych główkach. W ogóle - czas, spędzony w PTA - niesamowita przygoda, ciekawi ludzie, nowe doświadczenie! Myślę że każdy z nas dostał dobrego kopa i ogromną motywację! Plusem kursu jest również to, że otrzymaliśmy tak różnorodną wiedzę z każdego zakresu stanowiska trenera personalnego. Wiatr mamy... Żagiel mamy... Kurs - mamy .. wystarczy odpowiednio się ustawić! .. cała naprzód.”

Alla Baranowska Trener Personalny

"Ogrom wiedzy, a także doskonała jej jakość i podejście wykładowców sprawiają, że kurs jest wspaniałą przygodą na drodze zgłębiania wiedzy z zakresu treningu, odżywiania oraz warsztatu pracy trenera! Polecam każdej osobie bez względu na to, czy dopiero zaczyna swoją przygodę jako trener personalny, czy też już posiada staż :)"

Karolina Pinkowicz Trener Personalny

  Nasi Wykładowcy

  Krzysztof Bajera

  Trener Personalny, szkoleniowiec. Trener NSCS1 i członek National Strength & Conditioning Association.

  Mateusz Stypułkowski

  Założyciel akademii PTA. Trener personalny i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

  Dominik Fortuna

  Dyplomowany trener osobisty Life Fitness Academy (2013), nauczyciel wychowania fizycznego (2006), instruktor sportu ze specjalnością Rugby (2012).

  Zarezerwuj swoje miejsce już dziś

  Uiszczając jedynie opłatę rezerwacyjną w wysokości 

  500 zł

  Pozostałą część zapłacisz w późniejszym terminie bądź rozłożysz ją sobie na dogodne dla Ciebie raty. 

  Całkowity koszt kursu wynosi 1000 zł. 

  Zobacz co ZYSKUJESZ

  dołączając do akademii PTA

  Współpracę ze sklepem Fit-shop.pl

  Każdy z absolwentów akademii otrzymuje dostęp do panelu hurtowego sklepu Fit-Shop.pl. Tym samym otrzymuje dostęp do cen tańszych o 30-50% od cen regularnych. Z możliwością dalszej sprzedaży suplementów. 

  Indywidulaną legitymację trenerską

  Legitymacja pozwoli Ci z łatwością potwierdzić uzyskany przez Ciebie w akademii PTA certyfikat trenerski. Nie masz zdjęcia? Nic nie szkodzi! W trakcie kursu organizujemy dla Was sesję portretową. 

  Kurs Trener Personalny Online za 1 zł

  Po zakończeniu naszego kursu stacjonarnego otrzymujesz możliwość zakupu naszego kursu Trener Personalny online za jedyne 1 zł. To aż 50 godzin nagrań oraz dodatkowych materiałów, które nie są omawiane na kursie stacjonarnym.  

  Nasi Partnerzy