Dokonując zakupu kursu online "Pierwsza pomoc" otrzymujesz natychmiastowy, nieograniczony i dożywotni dostęp do:

Kompleksowego kursu "Pierwsza pomoc" składającego się z 8 lekcji poprowadzonych przez specjalistę - Alicję Gęsikowską - dostępnych w formacie VOD.

PROWADZĄCA:

ALICJA GĘSIKOWSKA:

Specjalista Ratownictwa Medycznego na kierunku Zdrowie Publiczne oraz magister finansów i menadżer w Ochronie Zdrowia. Posiada uprawnienia instruktora pierwszej pomocy Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu. Prowadzi wykłady o tematyce zdrowego kręgosłupa na ogólnopolskich konferencjach w dziedzinie BHP. Jest twórcą skryptu dotyczącego ustawienia kręgosłupa podczas wykonywanej pracy na stanowiskach pracy o charakterze stojącym, siedzącym i związanym z aktywnością fizyczną. Instruktor kilku międzynarodowych organizacji, które zajmują się siłą, mobilnością, podnoszeniem ciężarów oraz zdrowym kręgosłupem. Będąc instruktorem organizacji StrongFirst zajmuję się pracą z wykorzystaniem: – odważników kulowych o nazwie Kettlebell (poziom II) (StrongFirst Girya Level II). – pracy ze sztangą w zakresie trójboju siłowego wraz z ćwiczeniami akcesoryjnymi i pomocniczymi (StrongFirst Lifter) – pracy z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała (StrongFirst Bodyweight) Jednocześnie jest posiadaczką 2 tytułów o nazwie Iron Maiden oraz Sinister. Ze względu na szeroki zakres w którym się specjalizuję należy do grona StrongFirst Elite. Przygotowuje również zawodników do udziału w zawodach o nazwie Tactical Strenght Challenge. Jako instruktor organizacji, która zajmuje się budowaniem mobilności i siły o nazwie Flexible Steel specjalizuję się: – w pracy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała (Flexible Steel Level I) – budowania mobilności i niezbędnych do dźwigania ciężarów zakresów z użyciem dodatkowego obciążenia używając odważników kulowych Kettlebell (Flexible Steel Level II) Instruktore fitnessowej i sportowej odmiany odważników kulowych Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Posiada tytuł 2 kobiety w Polsce której udało się zdobyć tzw. „5 gwiazdek” Centrum Kettlebell Polska. Prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne oraz realizuję plany treningowe we współpracy z Ośrodkiem Przygotowania Motorycznego Cross Box Evolution oraz Centrum Fitness JuraFit. Na koncie posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć/szkoleń na uczelniach wyższych (Uniwersytet Śląski, Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa), kursach specjalistycznych m.in. podczas specjalizacji dla pielęgniarek, szkoleń służb mundurowych, szkoleń strażników miejskich, szkoleń z anatomii czy asystę podczas certyfikacji w dziedzinie trójboju siłowego StrongFirst. Aktualnie współpracuje z kilkoma ośrodkami szkoleniowymi “Kontra”,”Esthetic Institute”,”Edunavigator” oraz wykładam Anatomię Ogólną Człowieka/ Anatomię Twarzy na kierunku Kosmetologia w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Posiada własną firmę szkoleniową „Anatomia”. Prowadzi autorskie szkolenia z zakresu Pierwszej Pomocy, Ergonomii Pracy, Zdrowego Kręgosłupa, Anatomii.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KURSY I SZKOLENIA

PERSONAL TRAINING ACADEMY?

JAKO JEDYNA AKADEMIA POSIADAMY AKREDYTACJĘ: REPS POLSKA
EREPS ORAZ VCC DZIĘKI CZEMU NASZE CERTYFIKATY SĄ ROZPOZNAWALNE PRAWIE NA CAŁYM ŚWIECIE, A JAKOŚĆ KTÓRĄ OTRZYMACIE JEST NIEKWESTIONOWANA. DODATKOWO NASZE SZKOLENIA PROWADZONE SĄ W STANDARDZIE ISO 9001.

CO MÓWIĄ O NAS ABSOLWENCI AKADEMII PTA?

Marta Dudzińska

O kursie PTA

Ola Karykowska

O kursie PTA

Miłosz Socha

O kursie PTA

Karolina Pinkowicz

O kursie PTA

Marcin Wielgus

O kursie PTA

Tomasz Wiśnieski

O kursie PTA

PIERWSZA POMOC ONLINE (VOD)

TOTALNA WARTOŚĆ
800 zł

PYTANIA?
PISZ DO NAS NA ADRES:
info@ptacademy.pl

ZOBACZ CO JESZCZE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY:

BUDOWANIE KLATKI PIERSIOWEJ